Betonáreň Tvrdošín - odoslať e-mail
štyri + päť =

Prevádzky - Betonáreň Tvrdošín

PICT0604

V areáli Ladce Betón, s.r.o., prevádzka Tvrdošín, starú betonáreň nahradilo nové zariadenie MERKO HBS 1 T/NS-L  s programom MARTEK ELEKTRONIK tak, ako je to aj na ostatných betonárňach spoločnosti Ladce Betón.

Betonáreň je zateplená a vybavená ohrevom vody a kameniva a taktiež je vybavená krycími poklopmi štrkových zásobníkov, čím je schopná vyrábať aj v zimnom období.

Stavebnú chémiu a preukazné skúšky všetkých druhov betónov zaisťuje firma BetónRacio, s.r.o.. Certifikáciu a skúšobníctvo zabezpečuje Technický a skúšobný ústav stavebný, n. o. (TSUS) Bratislava. Zrekonštruovaná betonáreň HBS 1T je schopná vyrobiť 50 m3 čerstvého betónu za hodinu a je pripravená aj so svojimi pracovníkmi uspokojiť všetky požiadavky zákazníkov vo svojom blízkom okolí, nakoľko je umiestnená na okraji mesta Tvrdošín a dostupná aj pre blízke okolie (Trstená, Námestovo a pod.).

Pre zákazníkov poskytujeme okrem štandardných domiešavačov na dopravu betónu aj čerpadlo s domiešavačom (pumi) značky Cifa s dĺžkou ramena 28 m, ktoré je vhodné hlavne na stavbu rodinných domov. Pri stavbách väčšieho rozsahu vieme zákazníkom poskytnúť čerpadlá Schwing s dĺžkou ramena 34 alebo 47 m.

Adresa prevádzky:
LADCE Betón s.r.o.
Vojtaššákova 897/119
027 44 Tvrdošín

Vedúci prevádzky:
Marta Paliderová
+421 918 242 479
tvrdosin@ladcebeton.sk

Strojník: +421 917 623 271